SNAPSHOTS week 5/2015
Het is wéér maandag. De weken vliegen voorbij. En gelukkig maar want ik heb zin in het voorjaar. Hoor je trouwens ‘s ochtends al de vogeltjes fluiten? Die hebben ook al het voorjaar in hun bol. Als ik nu naar buiten kijk vrees ik dat we nog wel even geduld moeten hebben. Ik kijk even met je terug naar vorige week. Kijk je mee?
Deze sleutelhangers had ik een tijdje terug besteld bij Just Be you Een Boeddha brengt pas geluk als je hem krijgt. Leek mij een leuk aardigheidje. De damespuber vond ze en bedacht dat zij hem aan mij zou geven en ik er één aan haar zou geven. Hadden we beide geluk. Yeah right… daar waren ze niet voor bedoeld maar prima plan.
De damespuber ging wat foto’s maken. Best een prestatie om mij op mijn kwetsbaarst te fotograferen. Zucht…. Ik ben net een blinde vink zonder bril.
De ‘Moody White Cat’ ziet de bui al hangen en verschuild zich onder tafel.
Toch kan hij best schattig poseren.
Daar gaat altijd wel wat grappen, grollen en worstelingen aan vooraf.
Ik ontving het tijdschrift “Wonen Doe Je Zo” waar het leuke artikel over de DIY ‘beestenboel’ van ENJOY! in staat. Het inspireerde mij gelijk hier weer eens mee aan der gang te gaan. LEUK!!
Oh man…. dit aten wij van de week. Zo lekker. Surinaams kipgerecht Snesie Fourou.
Ik heb bergen ongelezen tijdschriften en probeer tijd vrij te maken om ze te lezen zodat er weer iets opgeruimd kan worden. Maar ik blijf altijd steken bij goede ideeën. Dit vind ik een stoere scheidingswand tussen de trap en de gang.
Ontbijten… Ik ben de laatste week weer in de ban van de havermout. Shakes, pancakes en overnight oats om de dag mee te beginnen. Je vindt de receptjes hier terug.
Afgelopen week plaatse ik een bericht online om zelf gevulde koeken te maken. Dit is een kijkje achter de schermen. Hier ben ik de foto’s op de site aan het laden.
Ook gevulde koeken maken? Kijk dan hier.
Nog voordat ik zelf een blog had vond ik dit leuke plaatje in een tijdschrift. Ik bewaarde het en vond het van de week weer. Bijzonder… nu is het mijn werk. Enne… ik besta ook zonder blog 🙂
Dit bordje kwam ik tegen. Ik ben dus een goede moeder want dit komt mij vaag bekend voor 😉
Lastig kiezen nu ik deze repen van Johnny Doodle heb ontdekt. Puur met stukjes salty fudge.
Mijn lieve pubervriendin stuurt mij regelmatig foto’s van lekkere dingen die zij op school heeft gemaakt. En nu mocht ik het eindelijk real live zien én proeven. Macarons. Lekker!!!
Oeps… traumamomentje uit mijn jeugd. Als ik ‘stout’ was kreeg ik met de mattenklopper. Hoewel… volgens mij hoefde mijn moeder alleen maar te dreigen met dat ding. #anderetijden
Ik schreef over IJsland. Ik ben er nog niet geweest maar zou er best graag heen willen. Met broerlief had ik een discussie over mijn veranderde reiswensen. Minder decadentie meer beleving. #wijsheidkomtmetdejaren
Met medefoodie N. gingen ik eten bij Rotisserie op het Beukenplein. Een tip van een collegablogger. Waarom schrijven bloggers alleen maar halleluja?! Ik had van te voren wel willen weten dat ik oordopjes mee moest nemen om de muziek te dempen en een waarschuwing dat je klem kunt komen te zitten tussen volwassen pubers.
Verder alles oké als je van droge kip houdt tenminste 😉
Ik ontving het geweldige magazine De Smaak van Italië. Zo inspirerend. Als ik het doorblader wil ik eigenlijk meteen mijn koffers pakken.
Loods 5, dat was een tijd geleden! Lunchafspraak met heerlijk broodje tonijn, thee en als toetje, na het rondstruinen, Dudok Appeltaart! Perfecte horecaspot in deze leuke winkel.
Loods 5 wordt elke keer dat ik er kom leuker en leuker. Maar de charme van ‘vroegâh verdwijnt wel.
Het wordt steeds gelikter, gestylder en prijziger. Ik ga er dan ook meestal met lege handen weg maar met een hoofd vol inspiratie.
Ik kocht er deze ongelooflijk ‘stomme’ F***kabouter. Voor een DIY projectje. Dat klinkt een beetje fout….
Dit is verrekte handig. In de zomer heb ik altijd snel last van fruitvliegjes in huis. Die zijn gek op het fruit in de fruitmand. Met dit handige netje over de mand ben je ze te slim af. Even onthouden.
Zo is het maar net.
Leuk als ik personeel zou hebben. Ik zie al die mokken al op de bureaus staan 🙂
Nostalgie. De verpakkingen alleen al zijn super decoratief.
Geinig…
Na Loods 5 reed ik naar Loppis. Hier slaagde ik perfect voor hetgeen ik naar op zoek was geweest bij Loods 5.
Al vroeg gingen we naar de IJhallen. De NDSM werf is zo’n bijzondere locatie. En het kraanhotel…. Zou ik met deze storm niet willen slapen maar wel heel origineel.
Dit is met recht een belg. Gratis parkeren en volop plek en dan nog midden op het rijpad parkeren.
Ik schreef over dit heeeeerlijke parfum van Acqua di Bolgheri.
Altijd leuk om in de IJhallen te struinen. Helaas was er maar één hal open maar heb toch een paar kleine dingetjes gevonden.
Waaronder een kommetje van dit mooie pastel servies van Petrus Regout. Voor een vriendin die dit servies spaart.
Daarna lekker chillen bij PLLEK.
Fijne lunch met een broodje wilde zalm.
We wilden de dag afsluiten met een bezoekje aan Van Dijk & Ko en de lekkerste appeltaart(schijnt) bij “Waargenoegen’ Maar ik tref het nooit…. vorige keer was Waargenoegen gesloten en nu was de appeltaart op. Hoe het genoegen smaakt, heb ik jammergenoeg nog niet kunnen ondervonden.
Volgende keer maar weer proberen.
En komende week gaan we richting Valentijnsdag. Ik ben er klaar voor.
ENJOY! your week.